CP0005R2500KE14
MFR.Part #
CP0005R2500KE14
JLCPCB Part #
C1480646
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS