BZX85C5V1-TR
MFR.Part #
BZX85C5V1-TR
JLCPCB Part #
C3000843
Package
DO-41 (DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 10Ω 1uA 4.8V~5.4V 5.1V 500Ω DO-41 (DO-204AL) Zener Diodes ROHS