CP001043R00KE66
MFR.Part #
CP001043R00KE66
JLCPCB Part #
C19533535
Description
-65℃~+275℃ 10W 43Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS