CP00102R000JE663
MFR.Part #
CP00102R000JE663
JLCPCB Part #
C1403305
Description
-65℃~+275℃ 10W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS