CP001011R00JJ01
MFR.Part #
CP001011R00JJ01
JLCPCB Part #
C1430546
Description
-65℃~+275℃ 10W 11Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors