CP001010R00JE66
MFR.Part #
CP001010R00JE66
JLCPCB Part #
C19289235
Description
-65℃~+275℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS