CP000751R00KE66
MFR.Part #
CP000751R00KE66
JLCPCB Part #
C19605064
Description
-65℃~+275℃ 51Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS