CP000727R00KE663
MFR.Part #
CP000727R00KE663
JLCPCB Part #
C3532617
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS