CP000718K00JE66
MFR.Part #
CP000718K00JE66
JLCPCB Part #
C19319425
Description
-65℃~+225℃ 18kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS