CP0007150R0KE663
MFR.Part #
CP0007150R0KE663
JLCPCB Part #
C3384873
Description
-65℃~+225℃ 150Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS