CP0007120R0JE66
MFR.Part #
CP0007120R0JE66
JLCPCB Part #
C19299889
Description
-65℃~+225℃ 120Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS