CP0005390R0JE66
MFR.Part #
CP0005390R0JE66
JLCPCB Part #
C19514485
Description
-65℃~+225℃ 390Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS