CP00051R100JB143
MFR.Part #
CP00051R100JB143
JLCPCB Part #
C1483108
Description
-65℃~+275℃ 1.1Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors