CP00051R000JE663
MFR.Part #
CP00051R000JE663
JLCPCB Part #
C19327419
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS