CP000510K00KE14
MFR.Part #
CP000510K00KE14
JLCPCB Part #
C5578792
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS