CP00033R000JE66
MFR.Part #
CP00033R000JE66
JLCPCB Part #
C19593631
Description
-65℃~+275℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS