CMF7061R900FKRE
MFR.Part #
CMF7061R900FKRE
JLCPCB Part #
C1800759
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors