CMF70330R00JNRE
MFR.Part #
CMF70330R00JNRE
JLCPCB Part #
C3423296
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 330Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors