CMF7020K000BHEK
MFR.Part #
CMF7020K000BHEK
JLCPCB Part #
C1430646
Description
1.75W 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS