CMF65R51000JNEK
MFR.Part #
CMF65R51000JNEK
JLCPCB Part #
C1430427
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 510mΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS