CMF65R39000GNEK
MFR.Part #
CMF65R39000GNEK
JLCPCB Part #
C1430627
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 390mΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS