CMF65R27000JNR611
MFR.Part #
CMF65R27000JNR611
JLCPCB Part #
C1807745
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 270mΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors