CMF65806K00FEBF
MFR.Part #
CMF65806K00FEBF
JLCPCB Part #
C1425207
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors