CMF65787R00FHBF
MFR.Part #
CMF65787R00FHBF
JLCPCB Part #
C1419788
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors