CMF6551K100FHBF
MFR.Part #
CMF6551K100FHBF
JLCPCB Part #
C1420264
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors