CMF654R0000FKEK
MFR.Part #
CMF654R0000FKEK
JLCPCB Part #
C1407174
Description
1.5W 4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS