CMF6547K500FKEK
MFR.Part #
CMF6547K500FKEK
JLCPCB Part #
C1420234
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS