CMF6536R000JNBF
MFR.Part #
CMF6536R000JNBF
JLCPCB Part #
C1419633
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 36Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors