CMF65270R00FKRE
MFR.Part #
CMF65270R00FKRE
JLCPCB Part #
C3534204
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 270Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors