CMF65270R00FKEK
MFR.Part #
CMF65270R00FKEK
JLCPCB Part #
C1403010
Description
1.5W 270Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS