CMF6526K700FHBF
MFR.Part #
CMF6526K700FHBF
JLCPCB Part #
C1420605
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors