CMF6524R300FKEK
MFR.Part #
CMF6524R300FKEK
JLCPCB Part #
C1420204
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 24.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS