CMF6519R600BHBF
MFR.Part #
CMF6519R600BHBF
JLCPCB Part #
C3401241
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 19.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors