CMF6510R000FHBF11
MFR.Part #
CMF6510R000FHBF11
JLCPCB Part #
C1404459
Description
1.5W 10Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors