CMF6510M000JKR6
MFR.Part #
CMF6510M000JKR6
JLCPCB Part #
C1812956
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors