CMF6510K000FKEB70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6510K000FKEB70
JLCPCB Part #
C1785921
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS