CMF60R56000FNR6
MFR.Part #
CMF60R56000FNR6
JLCPCB Part #
C3385933
Description
-55℃~+175℃ 1W 560mΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors