CMF60R51000FLR6
MFR.Part #
CMF60R51000FLR6
JLCPCB Part #
C1804290
Description
-55℃~+175℃ 1W 510mΩ Metal Film Resistors ±1% ±150ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors