CMF60R47500FNR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60R47500FNR6
JLCPCB Part #
C1799838
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 475mΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors