CMF6090K900FHR6
MFR.Part #
CMF6090K900FHR6
JLCPCB Part #
C1774459
Description
-55℃~+175℃ 1W 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors