CMF608R2000FKBF
MFR.Part #
CMF608R2000FKBF
JLCPCB Part #
C1404550
Description
-55℃~+175℃ 1W 8.2Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors