CMF608K1600CEEK
MFR.Part #
CMF608K1600CEEK
JLCPCB Part #
C1422727
Description
-55℃~+175℃ 1W 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS