CMF60750R00FKRE70
MFR.Part #
CMF60750R00FKRE70
JLCPCB Part #
C1776223
Description
-55℃~+175℃ 1W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors