CMF60681R00FHEK
MFR.Part #
CMF60681R00FHEK
JLCPCB Part #
C1422126
Description
-55℃~+175℃ 1W 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS