CMF6060R400FEBF
MFR.Part #
CMF6060R400FEBF
JLCPCB Part #
C1419784
Description
-55℃~+175℃ 1W 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors