CMF605R6200FKEK
MFR.Part #
CMF605R6200FKEK
JLCPCB Part #
C1419832
Description
-55℃~+175℃ 1W 5.62Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS