CMF605K6200FKEB
MFR.Part #
CMF605K6200FKEB
JLCPCB Part #
C1770316
Description
-55℃~+175℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS