CMF6057K600FHBF
MFR.Part #
CMF6057K600FHBF
JLCPCB Part #
C1419940
Description
-55℃~+175℃ 1W 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors