CMF604K7500CER6
MFR.Part #
CMF604K7500CER6
JLCPCB Part #
C1795954
Description
1W 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors