CMF6049K900BERE
MFR.Part #
CMF6049K900BERE
JLCPCB Part #
C1798359
Description
-55℃~+175℃ 1W 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors